FINANSAVIMAS VERSLO VYSTYMUI

Finansavimas Atsakė: Linas Armalys 2018-08-04
Turiu savo mažą verslą – parduotuvę. Mano įmonėje dirba 3 darbuotojai. Turime savo klientų srautą ir dabar norėčiau plėsti verslą, plėsti asortimentą. Ar yra galimybė gauti finansavimą verslo vystymui-plėtrai (iki 10-15 tūkst. eur.)?

Taip yra, tačiau norėdami gauti individualų pasiūlymą, finansuotojui turėsite pateikti daugiau duomenų. Taip pat turėtumėte apsispręsti, kokiam terminui minėtą sumą norite pasiskolinti. Jeigu ilgesniam nei 2 metai, turbūt verta apsvarstyti galimybę imti paskolą su NT užstatu. Paprastai tokių paskolų palūkanos yra mažesnės. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad imant tokias paprastai atsiranda papildomų išlaidų – kainuoja turto vertinimas, hipotekos išrašai, notaro paslaugos.
Jeigu planuojate pasiskolintą sumą grąžinti per trumpesnį nei kelių metų terminą, tuomet tokio dydžio paskolą galite gauti ir be užstato. Tokiu atveju Jums pakaktų pateikti įmonės finansinius duomenis ir Jūsų, kaip akcininko, laidavimo.
Siūlau Jums paskolos paraišką pateikti pas keletą kredituotojų, palyginti jų pasiūlymus ir pasirinkti tą, kuris labiausiai atitiks Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai