AR GALIMA GAUTI PASKOLĄ PERPERKANT DRABUŽIŲ PARDUOTUVĘ?

Finansavimas Atsakė: Inga Beiliūnienė 2013-04-25
Norime perpirkti individualia veikla vykdančios parduotuvės veiklą su įranga ir rūbais. Reikalinga suma 35.000-40.000lt. Pradinio įnašo ir užstato neturime. Kokiomis lengvatomis galime pasinaudoti?
Paskolą ir (ar) garantiją už paskolą pagal INVEGOS administruojamas priemones gali gauti smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) subjektas, kaip jis apibrėžtas galiojančiame LR smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros įstatyme.

Ilgalaikį turtą ir atsargas galite įsigyti iš paskolos, kuri finansuojama iš INVEGOS administruojamų ir kredito įstaigų įgyvendinamų priemonių, tačiau kiekviena priemonė turi savo sąlygas, kurias galite sužinoti kreipęsi į atitinkamą priemonę įgyvendinančią kredito įstaigą.

Jūsų atveju galbūt labiausiai galėtų tikti paskola iš Verslumo skatinimo fondo lėšų. Šią priemonę įgyvendina 57 kredito unijų konsorciumas, atstovaujamas Lietuvos centrinės kredito unijos. Gavusieji VSF paskolą, taip pat gali gauti Invega garantiją ir pasinaudoti daliniu palūkanų kompensavimu. Šioms VSF paskoloms kompensuojama 95 proc. sumokėtų palūkanų.

Tačiau dėl informacijos trūkumo, sunku tiksliau įvertinti, ar Jūs galėtumėte pasinaudoti šia parama.

Informaciją apie galimybes pradėti ar plėsti verslą, smulkiajam ir vidutiniam verslui siūlomas priemones (lengvatines paskolas, garantijas, dalinį palūkanų kompensavimą) galite rasti adresu www.invega.lt, skyrelyje Paslaugos. Šiame skyrelyje rasite minėtų priemonių sąlygų aprašymus, pagal kuriuos galėsite įsivertinti, kuri priemonė labiausiai atitinka Jūsų poreikius.

Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai