NORĖČIAU PRADĖTI VERSLĄ SU AUTOMOBILIAIS

Finansavimas Atsakė: Linas Armalys 2018-08-22
Sveiki. Turiu idėją pradėti verslą su automobiliais. Norėčiau importuoti automobilius iš JAV. Pradžiai reikėtų bent jau patalpų, truputį remontui skirtų įrankių bei turėti finansavimą automobilių remontui. Automobiliai, žinoma, būtų po įvairių autoįvykių. Kadangi daug domiuosi tuo, norėčiau tai pradėti, bet iškyla problema - finansavimas. Tai mane stabdo ir neleidžia nieko pradėti. Tad kur man reikėtų kreiptis, ką daryti, kad atsirastų investuotuojų, ir man padėtų?
Sudėtinga išsamiai patarti nežinant konkrečios situacijos ir reikalingos investicijų sumos. Siūlyčiau pirmiausia kreiptis į organizaciją „Versli Lietuva“. Galbūt jūs galėsite pasinaudoti valstybės remiamomis finansavimo programomis, pavyzdžiui, „Invegos“ vykdomomis programomis, Darbo biržos darbo vietos susikūrimo programa arba darbo vietos sukūrimo kaimo vietovėse skatinimo programa. Jeigu negalite pasinaudoti šiomis programomis, galbūt galima rasti kitokius sprendimus, kurie būtų tinkami Jūsų situacijai.
Taip pat labai svarbu įsivertinti, kokia minimali suma yra reikalinga Jūsų verslui pradėti. Patalpas galite nuomotis. Nuošaliau nuo miesto centro jos turėtų kainuoti mažiau. Įrankius, matyt, jums teks įsigyti. Tačiau galbūt dalį jų galite nuomotis iš kaimyninio serviso (jeigu toks yra šalia Jūsų nuomojamų patalpų).
Dalį pinigų, tikėtina, Jūs galite pasiskolinti kaip fizinis asmuo iš banko kaip vartojamąją paskolą. Kitą dalį, kaip avansą, galbūt galite gauti iš potencialaus savo suremontuoto automobilio pirkėjo. Žinoma, tokiu atveju pirmiausia svarbu surasti pirkėją, kuris norėtų specifinio automobilio iš JAV, ir tik tada jį pirkti bei imtis remonto. Galbūt tai ir nėra labai patogu, tačiau tai padės Jūsų verslui startuoti su mažesnėmis pradinėmis investicijomis.
Pabrėšiu, kad šie siūlymai, nežinant Jūsų konkrečios situacijos, gali būti beverčiai. Visgi vienas patarimas galioja bet kuriuo atveju – ieškokite ne tik standartinių sprendimų, bet pasidomėkite ir alternatyviais, kurie Jums leis, kad ir nedideliais žingsniais, imtis mėgstamos veiklos šiemet, o ne po metų ar dviejų. 

Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai