ŠUNIUKŲ DIENOS CENTRAS

Finansavimas Atsakė: Linas Armalys 2018-09-14
Noriu pasiteirauti, kokius žingsnius reikėtų praeiti norint atidaryti šunų dienos centrą (viešbutis, darželis, kailio priežiūra ir t.t. paslaugų įvairovė gali būti beribė)? Taip pat aš turiu įmonę, kuri gyvuoja du metus, bet veiklą vykdė tik pusmetį, todėl šiuo metu jokių pajamų negeneruoja, tiesiog „kabo". Kur galėčiau kreiptis dėl verslo idėjos finansavimo?
„Credital verslui" vadovas ir valdybos pirmininkas
Žingsniai turėtų būti tokie patys, kaip ir planuojant bet kurį kitą verslą. Pirmiausia susikurkite aiškų ir  kokybišką verslo planą, o tuomet ieškokite verslo finansavimo. Galbūt finansavimą Jums gali suteikti vadinamieji verslo angelai. Galbūt galite pasinaudoti valstybės remiamomis įvairiomis verslumo skatinimo programomis. Deja, bet iš buvusios Jūsų įmonės naudos šiuo atveju nėra jokios. Jūsų pasirinkta verslo sritis – specifinė. Todėl sunku prognozuoti kaip Jums bus lengva įtikinti privačius investuotojus.
Siūlau įsivertinti galimybę pažingsniui finansuoti verslo pradžią iš savų pajamų ar santaupų, o tuomet, jau turint veikiantį verslo modelį, siekti pritraukti papildomų investicijų verslo plėtrai.

Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai