PASKOLA NAUJŲ PREKIŲ UŽPIRKIMUI

Finansavimas Atsakė: Linas Armalys 2019-03-22
Šiuo metu pardavinėju kelis produktus „Amazon” platformoje. Sekasi vidutiniškai. Noriu įvesti naują produktą su „private label”. Planuoju pasigaminti prekes Lietuvoje ir tuomet jas parduoti per „Amazon”. Reikėtų pasiskolinti pinigų, nes įmonės lėšų trūksta. Ar yra reikalavimai, kokie, kad gautume paskolą?
Kadangi įmonė nedidelė ir neturi turto, pirmasis reikalavimas, kurį kels visi kredituotojai, bus matyti Jūsų pasirengimą laiduoti už savo įmonę. Iš to, ką nurodėte panašu, kad pats patikimiausias ir veiklos tęstinumą galintis užtikrinti dalykas Jūsų versle esate Jūs. Taigi, reikalavimai bus dviejų tipų: susiję su įmone ir susiję su Jumis. Skirtingų kredituotojų reikalavimai gali skirtis, tačiau visiems bus svarbu matyti tvarų verslo modelį, kokios yra jau dabar įmonės generuojamos pajamos ir pelnas. Bus analizuojama Jūsų  įmonės ir Jūsų, kaip šios įmonės savininko, kredito istorija, įsipareigojimų lygis ir pan. Kitas kelias yra gauti verslą užstatant turtą, tačiau jeigu įmonė turto neturi, tektų užstatyti savo asmeninį turtą. O ar verta tai daryti – abejoju, nes turto vertinimas ir užstatymas kainuos papildomai.

Bet kuriuo atveju, siūlau kreiptis į norimą ar kelis atsirinktus kredituotojus tam, kad gautumėte jų pasiūlymus. Tai nieko nekainuoja ir leis Jums lengviau apsispręsti dėl paskolos (https://www.verslilietuva.lt/verslauk/finansavimo-saltiniai/alternatyvus-finansavimo-saltiniai-verslo-pradziai/)

Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai