DĖL PRIVATAUS ASMENS FINANSAVIMO

Finansavimas Atsakė: Inga Beiliūnienė 2013-07-22
Sveiki.Šiuo metu turiu savo versliuką Kaune ir turiu pasiūlymą tokią pat idėją įgyvendinti prekybos centre.Esu sulaukusi kelių pasiūlymų iš privačių asmenų finansuoti veiklą, nes pačiai šiuo metu trūksta finansinių lėšų.Bet bijau.Į ką reiktų atkreipti dėmesį jeigu bandyčiau susigundyti tokiu pasiūlymu.Ar vis tik bandyti prašyti finansavimo iš banko ir nebūti priklausomai nuo kitų investuotojų idėjų, pasiūlymų ir pan.?Būčiau labai dėkinga už rekomendacijas.
Iš pateiktos informacijos, sunku spręsti dėl minimų privačių finansuotojų patikimumo. Šiuo ir kitais verslo plėtros klausimais siūlytume asmeniškai pasikonsultuoti su INVEGA vadybininkais (tel. 8 5 211 3566, 278 0372 arba 210 0601).

Dėl galimybių gauti išorinį finansavimą verslo plėtrai ar pradžiai, šiuo metu palankiausios sąlygos pradedančiajam ar jaunam verslui yra sudarytos pagal Verslumo skatinimo priemonę. Dėl paskolų iš Verslumo skatinimo fondo (VSF) gali kreiptis visi fiziniai asmenys, siekiantys pradėti ar jau plėtojantys pradėtą verslą (įmonės iki vienerių metų). Gavusiems VSF paskolą taip pat gali pasinaudoti daliniu palūkanų kompensavimu. Taip pat šioms VSF paskoloms kompensuojama 95 proc. sumokėtų palūkanų.

Lengvatinių paskolų teikimas yra derinamas su nemokamu pradedančiųjų verslą mokymu ir konsultavimu, pagalba rengiant bei įgyvendinant verslo planus. Planuojantys pradėti savo verslą dėl šių paskolų gali kreiptis į Lietuvos centrinę kredito uniją arba artimiausią kredito uniją, skambinti nemokamu tel.: 8 800 11 211. Daugiau informacijos http://lku.lt/projektas-verslumo-skatinimas/

Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai