Mokslininkams - unikalios stažuotės užsienyje

Konkursas / Contest 2017/02/01 - 2018/12/30 Nemokamas

Turinys:

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) pirmą kartą Lietuvoje skelbia kvietimą mokslininkams, tyrėjams ir kitiems mokslo įstaigų darbuotojams išvykti į unikalias stažuotes geriausiuose mokslo technologijų perdavimo centruose Anglijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Prancūzijoje, Italijoje ir kitose Europos Sąjungos valstybėse.

Stažuočių metu bus galimybė tobulinti gebėjimus produkto kūrimo ir vadybos, intelektinės nuosavybės apsaugos, komerciškai taikomų technologijų identifikavimo ir įvairiose kitose srityse.
Vienos stažuotės trukmė – nuo 28 iki 100 dienų. Stažuotę gali siūlyti pats mokslininkas, kuris turi būti susitaręs ar gavęs patvirtinimą iš jį priimančios institucijos. Vienai stažuotei skiriamas biudžetas priklauso nuo stažuotės trukmės ir gali siekti iki 11 tūkst. eurų., o bendras kvietimo biudžetas – 821 tūkst eurų. Stažuotojui kompensuojamos kelionės ir pragyvenimo išlaidos pagal patvirtintas finansavimo sąlygas.

Tikimasi, kad stažuotės sudarys prielaidas efektyvesniam mokslinių tyrimų vykdymui, mokslo ir verslo partnerystei, skatins mokslo įstaigų verslumą, žinių praktinį pritaikymą.

Kam?
Mokslininkams, tyrėjams ir kitiems mokslo įstaigų darbuotojams

Vieta
Anglija, Vokietija, Švedija, Prancūzija, Italija ir kitos Europos Sąjungos valstybės

Kada?
2017-02-01 - 2018-12-30

Kaina:
Nemokamas

Registracija:
http://www.mita.lt/lt/projektai/mitap-ii/kvietimai/

© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai