Startuoja verslo akceleravimo programa JAV

Konkursas / Contest Vilnius 2019/09/25 - 2019/10/10 Nemokamas

Turinys:

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia dalyvauti akceleravimo programoje Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV). Programa skirta gyvybės mokslų, fotonikos, IT ir kitų inovatyvių sričių startuoliams ir augančioms įmonėms. Programos dalyviai tobulins verslo vystymo įgūdžius, susipažins su verslo plėtros JAV ypatumais, užmegs ryšius su partneriais, klientais ir investuotojais iš JAV.

Akceleravimo programa bus vykdoma dviem etapais. Pirmasis programos etapas vyks spalio 21–25 d. Vilniuje, antrasis – gruodžio mėn. Bostone (JAV).

Pirmojo etapo Vilniuje metu bus organizuojami mokymai apie inovatyvaus verslo vystymą ir teikiamos individualios konsultacijos dėl verslo plėtros JAV. Mokymuose įmonės bus supažindintos su JAV inovacijų ekosistema ir verslo kultūra, dalyvaus interaktyviuose užsiėmimuose, skirtuose tobulinti įmonės pristatymo įgūdžius. Individualiuose susitikimuose programos dalyviai bus konsultuojami dėl įmonės vertės pasiūlymo formulavimo, įėjimo į JAV rinką strategijos, verslo partnerių, investuotojų paieškos JAV.

Antrajame etape Bostone dalyvaus pirmojo etapo metu atrinktos įmonės. Jo metu įmonės dalyvaus įvairiose ekspertų sesijose, kuriose bus aptarti aktualūs plėtros JAV klausimai – įmonės steigimo, intelektinės nuosavybės valdymo, mokesčių ir pan. Programos dalyviams taip pat bus organizuojami individualūs susitikimai su potencialiais partneriais, klientais, investuotojais, jos bus pakviestos dalyvauti įvairiuose ryšių mezgimo renginiuose, galės nemokamai naudotis darbo vieta Kembridžo inovacijų centre.

Paraiškos dalyvauti akceleravimo programoje MITAi gali būti teikiamos iki spalio 10 d.

Konkurso sąlygas galite rasti MITA svetainėje: https://mita.lrv.lt/lt/skelbimai/kvietimas-dalyvauti-akceleravimo-programoje-jav

Kam?
Pradedantiesiems ir pažengusiems

Kada?
2019-09-25 - 2019-10-10

Kaina:
Nemokamas

© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai