Nemokami CISCO mokymai

Mokymai / Training Vilnius 2017/03/20 - 2017/03/24 Nemokamas

Turinys:

Kviečiame į nemokamus ICND1 3.0 – Interconnecting Cisco Networking Devices, Part 1 mokymus

Insoft Services mokymų centras jau daugiau nei 10 metų sėkmingai teikia Cisco, Juniper ir Fortinet mokymus Jungtinėje Karalystėje bei Skandinavijos šalyse.Nuo praėjusių metų pabaigos Insoft kuriasi Lietuvoje praplėsdama savo mokymų programų pasiūlą. Insoft nuo kitų mokymo centrų skiriasi požiūriu į klientą ir mokymų kokybę, mūsų tikslas – praktiniai, išliekamąją vertę turintys mokymai su instruktoriais srities profesionalais.

Ta proga norėdami susipažinti su klientais, pasidalinti savo naujienomis kviečiame prenumeruoti  mūsų naujienlaiškį ir užpildyti registracijos formą į nemokamus mokymus kovo 20-24 dienomis, Vilniuje.

Šešiolika užpildžiusiųjų atrinksime ir pakviesime į nemokamus oficialius ICND1 3.0 – Interconnecting Cisco Networking Devices, Part 1 mokymus, kurių vertė 1450 EUR dalyviui.

Mokymai suteiks Jums bazines žinias ir įgūdžius, kurie yra reikalingi kiekvienam kompiuterinių tinklų profesionalui, taip pat padės pasirengti ICND 1 sertifikacijai. Mokymų metu gausite praktinių žinių naudingų diegiant, valdant konfigūruojant ir tikrinant pagrindinį IPv4 ir IPv6 tinklą. Taip pat sužinosite kaip konfigūruoti LAN, IP maršrutizatorių, valdyti tinklo įrenginius bei nustatyti pagrindines grėsmes saugumui. Mokymų metu didelis dėmesys bus skirtas tinklų funkcijoms, žinios apie Cisco maršrutizatorius ir komutatorius. Mokymų dalyviai taip pat sužinos, kaip atlikti pagrindinius trikdžių šalinimo veiksmus savo įstaigos tinkluose.Visi konfigūracijos komandos pristatomo per pavyzdžius ir išmėginamos laboratoriniais darbais.
Šie mokymai yra pirmieji ir įžanginiai Cisco piramidėje, tad tai pirmasis žingsnis siekiančiam tolimesnės karjeros Cisco sertifikacijų kelyje.

Registracija į mokymus vyksta iki Kovo 1 d. Mokymų dalyvius paskalbsime per 3 darbo dienas nuo registracijos pabaigos. Norint kandidatuoti į nemokamą mokymų vietą būtina užsiregistruoti ir prenumeruoti naujienlaiškį.

Kam?
Kiekvienam kompiuterinių tinklų profesionalui

Kada?
2017-03-20 - 2017-03-24

Kaina:
Nemokamas

Registracija:
https://goo.gl/UTlbCN

Daugiau informacijos:
http://www.insoftservices.lt/naujienos-ir-renginiai

© 2011 - 2015 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai