NEMOKAMA KONFERENCIJA "PASTATO ANATOMIJA: SUBALANSUOTI SPRENDIMAI"

Mokymai / Training 2019/04/04 - 2019/04/04 Nemokamas

Turinys:

Išbaigtą interjerą sudaro daugybė atskirų elementų, sukuriančių vieningą visumą, apibrėžiančią ne tik „interjero vartotojo“ poreikius, bet ir susisteminančią esminius estetikos aspektus, nulemiančius aplinkos pojūtį, turintį tiesioginę įtaką interjero komforto kokybei. Inžinerinės sistemos interjere – viena svarbiausių, nors dažnai ir nepastebimų, detalių, galinčių užtikrinti, kad kuriamas interjeras bus funkcionalus bei patogus naudoti. Įvairūs dizaino akcentai bei inžinerinės sistemos, skirtos optimaliam mikroklimatui palaikyti ir pan., į interjerą įsilieja nematomai, tačiau efektyviai užtikrina, kad objektas atitiks aukščiausius standartus, būtinus puikiai žmogaus savijautai garantuoti. Organiškai į interjerą įsiliejantys aksesuarai, baldai bei inžineriniai elementai yra neatsiejami ir tarpusavyje susiję objektai, kuriantys darnią ir komfortišką aplinką tiek individualiuose namuose, tiek verslo centruose bei kituose objektuose.

Laukiame Jūsų balandžio 4 d. (ketvirtadienį), 10 val., kino teatre „Multikino", PC „Ozas", Ozo g. 18, Vilniuje. Planuojama konferencijos trukmė – 4 val.
Dalyvavimas konferencijoje yra NEMOKAMAS, vietų skaičius ribotas!

Registruokitės į konferenciją:

el. paštu konferencijos@structum.lt
telefonu Nr. 8 626 364 93
Daugiau informacijos ir renginio programa - jau netrukus
www.structum.lt/konferencijos

Kam?
Architektai, interjero dizaineriai, statybų pramonės atstovai, projektuotojai, studentai

Vieta
Vilnius, "Multikino" kino teatras, PC OZAS. PC „Ozas Multikino“, Ozo g. 18, Vilnius

Kada?
2019-04-04 10:00 val.

Kaina:
Nemokamas

Registracija:
https://docs.google.com/forms/d/1HqiAXqc3GQSaPWfrXvoms1Hav4hVzsV-MOgeAmZsXzw/viewform?edit_requested=true&fbclid=IwAR1qu4cqrPyYwhkuY1rpeUFBPzuwWGX1NDcx5cJF5Hd4J_oyGeE5xaJ6q0Y

© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai