Galimybė kelti savo kvalifikaciją ir virėjui, ir statybininkui!

Verslo parama / Business funding 2017/08/21 - 2020/11/20 Nemokamas

Turinys:

Kiekvienas konkurencingas verslas privalo nuolatos tobulėti ir investuoti į savo darbuotojų mokymą. Naujai įgytos kompetencijos skatina ne tik darbuotojų motyvaciją, bet ir verslo plėtrą. Tad VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su LR Ūkio ministerija bei INVEGA suteikia galimybę įmonėms kompensuoti dalį įmokos už gautus mokymus.

Kompensacija gali pasinaudoti privatūs juridiniai asmenys ir valstybės arba savivaldybės įmonės, veikiantys ne trumpiau kaip vienerius metus. Šios įmonės turi kreiptis į INVEGA bei užpildyti paraišką. Priemonė „Kompetencijų vaučeris“ – tai negrąžintina subsidija, kuri suteiks įmonėms galimybę kelti savo darbuotojų kvalifikaciją ir kompetenciją bei geriau prisitaikyti prie nuolatos kintančių darbo rinkos reikalavimų. Priemonė suteiks galimybę įmonėms gauti paramą dirbančiųjų mokymui tuo metu, kai jos reikia, ir ta apimtimi, kuri yra reikalinga. Priemonei įgyvendinti pirmu kvietimu skirta iki 10 mln. EUR Europos socialinio fondo lėšų.

Šiuo metu mokymo programas siūlo 41 mokymo įstaiga, daugiausiai įstaigų yra didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Kaune mokymo paslaugas siūlo 11 įstaigų, o Vilniuje – 9 mokymo įstaigos. Iš viso šiuo metu yra patvirtintos 293 mokymo programos, tačiau sąrašas yra nuolatos pildomas. Daugiausiai mokymo programų siūloma šiose srityse:
  • grožio industrijos (manikiūrininkė, masažo, kirpėjos, kūno ir veido priežiūros mokymo programos)
  • statybos sritis (mūrininkas, plytelių klojėjas, dažytojo, apdailininko, betonuotojo, suvirintojo ir kt. mokymo programos)
  • maitinimo paslaugų verslo (barmeno, virėjo, konditerio, padavėjo)
Taip pat yra siūlomos kelios kompiuterinio raštingumo programos, po vieną skaitmeninės reklamos ir elektroninio verslo temą.  

Kam?
Privatiems juridiniams asmenims ir valstybės arba savivaldybės įmonėms, veikiančioms ne trumpiau kaip vienerius metus.

Vieta
Lietuva

Kada?
2017-08-21 - 2020-11-20

Kaina:
Nemokamas

Registracija:
mokymai@invega.lt

Daugiau informacijos:
http://invega.lt/lt/kompetenciju-vauceris

© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai