Nemokamas seminaras „Alternatyvios verslo ir vartotojų ginčų sprendimo priemonės Europos Sąjungoje“ Panevėžyje

Verslumas / Entrepreneurship 2017/03/22 - 2017/03/22 Nemokamas

Turinys:

Enterprise Europe Network, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, 2017 m. kovo 22 d. organizuoja nemokamą seminarą Panevėžyje tema: „Alternatyvios verslo ir vartotojų ginčų sprendimo priemonės Europos Sąjungoje“.

Alternatyvus ginčų sprendimas – tai paprastas, greitas ir nebrangus būdas ne teisme spręsti vartotojų ir komercinės veiklos subjektų ginčus. Europos Parlamento ir Tarybos direktyva dėl vartotojų ginčų alternatyvaus sprendimo (AGS direktyva) turėtų būti taikoma vartotojų ir komercinės veiklos subjektų ginčams dėl sutartinių įsipareigojimų, kylančių iš pirkimo–pardavimo ar paslaugų sutarčių (tiek elektroninių, tiek neelektroninių) visuose ekonomikos sektoriuose, išskyrus sektorius, kuriems taikoma išimtis. Pagal 2013 m. priimtą ES reglamentą dėl elektroninio ginčų sprendimo (EGS reglamentas), š. m. vasario 15 d. pradėjo veikti elektroninė vartotojų ginčų, susijusių su elektroniniais sandoriais, sprendimo sistema, kuri padės vartotojams ir komercinės veiklos subjektams ne teisme spręsti ginčus, kylančius perkant internetu. Seminaras skirtas Lietuvos mažoms ir vidutinėms įmonėms pristatyti Europos Komisijos iniciatyva sukurtas teisinės pagalbos priemones, alternatyvius verslo ir vartotojų ginčų sprendimo būdus bei naujoves, susijusias su AGS direktyvos įgyvendinimu.

PROGRAMA: https://goo.gl/nI5EFj
VIETA: Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai (Respublikos g. 34, Panevėžys).
Dalyvavimas nemokamas, tačiau išankstinė registracija būtina. Norinčius dalyvauti seminare prašome iki š. m. kovo 17 d. registruotis interneto svetainės www.cci.lt skiltyje Renginiai arba el. paštu rasa.milinaviciute@cci.lt
Telefonas pasiteirauti (8 5) 2135450. Maloniai kviečiame dalyvauti!

Kam?
Seminaras skirtas Lietuvos mažoms ir vidutinėms įmonėms pristatyti Europos Komisijos iniciatyva sukurtas teisinės pagalbos priemones, alternatyvius verslo ir vartotojų ginčų sprendimo būdus bei naujoves, susijusias su AGS direktyvos įgyvendinimu.

Vieta
Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai Respublikos g. 34, Panevėžys

Kada?
2017-03-22 11:30 val.

Kaina:
Nemokamas

Registracija:
Svetainėje www.cci.lt skiltyje Renginiai arba el. paštu rasa.milinaviciute@cci.lt

© 2011 - 2015 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai