SEO Optimizavimas (III dalis). Išorinis optimizavimas.

Verslumas / Entrepreneurship 2018/01/16 - 2018/01/16 Nemokamas

Turinys:

Seminaro metu susipažinsite su išorinio svetainės optimizavimo pagrindais. Dalyviai galės pateikti svetainės analizę gyvai.

Temos:
• Išorinis svetainių optimizavimas
• Nuorodų kokybė
• Nuorodų SPAM’as
• Kur gauti kokybiškas nuorodas

Seminaro tikslas - supažindinti B2B ir B2C verslo atstovus su pagrindiniais Google paieškos sistemos veikimo principais ir išsklaidyti klaidinančius mitus/nuomones apie SEO. Seminaro pabaigoje kiekvienas norintis, gaus atsakymus į klausimus apie savo interneto svetainės optimizavimo galimybes.

Pranešėjas: Patyręs SEO specialistas bei sėkmingai veikiančios internetinės rinkodaros agentūros BCON.LT įkūrėjas Vladimir Malykh. Pagrindinė veikla: SEO optimizavimas, konsultacijos verslui, konversijų didinimas, online ir offline pardavimų plėtra. Veiklą pradėjęs 2011 metais, Vladimiras patirties semiasi dirbdamas ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijos, Ukrainos ir Baltarusijos rinkose.

Kam?
Tai yra paskutinis seminaras ( iš trijų seminarų ciklo), orientuotas į pradedančiuosius, t.y. skirtas visiems, kas domisi interneto svetainės optimizavimo galimybėmis - verslininkams, įmonių vadovams, rinkodaros skyrių vadovams.

Vieta
Šiaurės miestelio technologijų parkas J. Galvydžio g. 5, Vilnius, 203 salė

Kada?
2018-01-16 10:00 val.

Kaina:
Nemokamas

Registracija:
rasa.makaveckiene@smtp.lt

© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai