Skelbiamas konkursas „Ieškomas inovatorius!“ – pateik idėją ir kurk startuolį

Verslumas / Entrepreneurship 2018/02/01 - 2018/04/02 Nemokamas

Turinys:

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) siekia inicijuoti inovatyvių startuolių kūrimąsi visoje Lietuvoje ir jau antrą kartą skelbia konkursą „Ieškomas inovatorius!“.

Konkursą laimėję perspektyviausieji dalyviai įsteigs naujas technologines įmones ir gaus projekto „InoSpurtas“ paslaugas.

Konkursas yra platforma, kurioje startuoliai gali pasitikrinti idėjas, o perspektyviausi – įsilieti į augančią Lietuvos startuolių ekosistemą“, – sako ūkio ministras Virginijus Sinkevičius.
Konkursas orientuojasi į tris tikslines grupes: jaunus žmones su inovatyviomis idėjomis bei pradedančius ar pažengusius startuolius, mokslininkus, siekiančius komerci­alizuoti išradimus ir inovacijas, bei smulkųjį ar vidutinį verslą, kuriam būtų aktualu plėtoti technologijas.

Šis konkursas yra tęstinis, todėl kasmet dešimčiai įmonių sutei­kiamos inkubavimo paslaugos Lie­tuvoje, o atrinkti 3 perspektyviausi startuoliai važiuoja semtis patirties į geriausius užsienio akceleratorius.

Paraiškų skaičius neribotas, tad jų galima pateikti tiek, kiek dalyvis turi idėjų. „Šiame konkurse kviečiami dalyvauti visi, kurie turi įdomių verslo idėjų, kurių iki šiol nedrįso realizuoti.

Idėja gali būti nauja arba jau egzis­tuojanti, tačiau su patobulinta, tarkim, naujai įdiegta ar diegiama technolo­gija. Idėjas konkursui reikia pateikti MITA svetainėje iki balandžio 2 d.

Kam?
Visiems, turintiems idėjų

Vieta
MITA Goštauto g. 12-219, Vilnius

Kada?
2018-02-01 - 2018-04-02

Kaina:
Nemokamas

Registracija:
https://mita.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/mita-vykdomi-projektai/inospurtas/konkursai

Daugiau informacijos:
https://goo.gl/ngRDmP

© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai