Konferencija "Modernių laikų inžineriniai sprendimai"

Verslumas / Entrepreneurship 2018/05/17 - 2018/05/17 Nemokamas

Turinys:

Modernūs inžineriniai sprendimai ir inovatyvios praktiškai taikomos koncepcijos yra nesustabdomas, būtinas permainų gūsis, griaunantis stagnacijos užuomazgas bei motyvuojantis gyventi ne tik šiuolaikiškai, bet ir kokybiškai. Nieko keista. Juk esame nuolatinės evoliucijos įkaitai, o progresas – neatsiejama statybų industrijos dalis. Inžinerijos ir statybos pramonė jau seniai peržengė naujos eros slenksti, už kurio slypi šiuolaikiškos ir novatoriškos galimybes.

Kiekvienas iš konferencijos dalyvių atras sau priimtiną temą, kadangi konferencijoje pranešimus skaitys net šeši kompetetingi savo srities specialistai.

Atvykstantys užsienio atstovai pristatys technologijas, kurios dar nenaudojamos Lietuvoje, tačiau ženkliai galėtų palengvinti statybų pramonės procesus. Kalbėsime ne tik apie patį statybos ir projektavimo procesą, bet ir apie galutinio rezultato gerinimą bei inovatyvių technologijų panaudojimą ne tik procesuose bet ir kasdienių žmonių gyvenimuose, gerinant jų gyvenimo kokybę.

Kam?
Statybų pramonė, inžineriai, savivaldybių atstovai, verslo atstovai, projektuotojai, technologijomis bei inovacijomis besidomintys žmonės

Vieta
Vilnius, "Multikino" kino teatras, PC OZAS. Ozo g. 18, Vilnius

Kada?
2018-05-17 10:00 val.

Kaina:
Nemokamas

Registracija:
https://goo.gl/forms/lEgYHatVeLM8NftP2

© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai