Prekių ženklo kūrimas: 
4 esminiai naujojo įstatymo pokyčiai

Verslumas / Entrepreneurship 2019/04/25 - 2019/04/25 Nemokamas

Turinys:

Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko organizuojamų verslo pusryčių metu Inga Lukauskienė - advokatų kontoros „Žabolienė ir partneriai METIDA“ asocijuota partnerė, advokatė, patentinė patikėtinė - dalinsis įžvalgomis apie tai, kaip reikėtų apgalvoti ir planuoti naujų prekių ženklų kūrimo strategiją, atsižvelgiant į naująjį prekių ženklų įstatymą. Įstatymas, kartu su pagrindiniais teisiniais pasikeitimais, numato platesnes galimybes ženklo sąvokai.

Tokia formuluotė atveria galimybes prekių ženklu registruoti garsą, melodiją, pozicinius ir judančius ženklus bei multimedijos objektus, kas labai svarbu kūrėjams planuojant savo ženklo pozicionavimo strategiją. Renginio metu bus apžvelgti pagrindiniai teisiniai pasikeitimai dėl registracijos procedūros, skubios ekspertizės, taip pat trečiųjų asmenų pastabos, protestai dėl paraiškos bei nauja mokesčių sistema ir ikiteisminių ginčų nagrinėjimo tvarka.

Advokatė Inga Lukauskienė jau daugiau nei 20 metų dirba intelektinės nuosavybės (IN) teisės srityje ir konsultuoja Lietuvos ir užsienio klientus prekių ženklų, dizaino, autorių teisių apsaugos, nesąžiningos konkurencijos klausimais bei atstovauja juos teismuose. Tarptautiniai nepriklausomi teisės žurnalai kiekvienais metais nominuoja ir reitinguoja Ingą Lukauskienę, kaip vieną geriausių savo srities specialisčių ir profesionalių IN srityje!

Verslo pusryčiai vyks Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko bendradarbystės erdvėje „Work'inn“ (Saulėtekio al. 15, 1 aukštas). Renginio dalyvius vaišinsime kava, arbata ir užkandžiais.
Renginio metu bus daromos nuotraukos.

Kam?

Vieta
Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko bendradarbystės erdvė "Work'inn" Saulėtekio al. 15, Vilnius

Kada?
2019-04-25 09:30 val.

Kaina:
Nemokamas

Registracija:
https://www.eventbrite.com/e/prekiu-zenklo-kurimas-4-esminiai-naujojo-istatymo-pokyciai-tickets-59586761608

© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai