Laisvai samdomų darbuotojų konferencija 2013

Verslumas / Entrepreneurship 2013/11/30 - 2013/11/30 Nemokamas

Turinys:

Laisvai samdomas darbas pasaulyje populiarėja žaibišku greičiu ir šį karjeros kelią renkasi vis daugiau žmonių ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje. Kaip teigia dirbti sau nusprendę specialistai, nėra kito tokio būdo gauti pajamų ir tuo pačiu jaustis laisvam!

Dabar globaliame pasaulyje „freelanceriai“ išgyvena naują amžių – jie tampa nepriklausomi nuo savo šalies ekonominės padėties, gali dirbti bet kurios šalies klientams, nes internetas sujungė viso pasaulio darbuotojus ir darbdavius.

Esi laisvai samdomas darbuotojas ar svarstai juo tapti? Registruokis ir nemokamai dalyvauk „Laisvai samdomo darbo konferencijoje 2013“, kurioje pranešimus skaitys ir seminarams bei praktiniams užsiėmimams vadovaus didelę patirtį ekonomikos, finansų ir laisvai samdomo darbo srityse turintys specialistai.

Konferencijos metu sužinosite, kokios ateities perspektyvos laukia laisvai samdomų darbuotojų Lietuvoje, susipažinsite su sėkmės istorijomis, o ekspertai gyvose diskusijose aptars „freelanceriams“ aktualius mokesčių, teisinius niuansus, finansų planavimo klausimus bei verslo etiką. Taip pat konferencijoje susižinosite apie laisvai samdomo darbo tendencijas ir įrankius internete. „HUB Vilnius“ atstovas Mindaugas Danys papasakos apie netradicinio darbo erdves, kurios ypač aktualios laisvai dirbantiems specialistams.  

PAGRINDINIAI PRANEŠĖJAI

Rūta Vainienė, ekonomistė – „Ekonomikos terminų žodyno“, daugiau nei tūkstančio straipsnių ir pranešimų autorė. Rūta šiuo metu užsiima individualia veikla, yra Lietuvos radijo komentatorė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto tarybos narė. Buvusi ilgametė Lietuvos laisvosios rinkos instituto darbuotoja ir vadovė, Lietuvos banko narė, Vilniaus mero patarėja.

Paulius Ambrazevičius – vertėjas, komikas, TV scenaristas, viktorinų vedėjas. Laisvai samdomas nuo 2009 metų gegužės. Išvertė knygas: „Steve Jobs. Oficiali biografija“, „Nedirbk“, „Žmogus be veido. Vladimiras Putinas“, sudarė dvi viktorinų knygas „Protų dvikova“ ir „Protų dvikova 2“, šiuo metu rengia nacionalinę viktoriną „Krepšinio protai“, verčia filmus kino teatrams, pasirodo kaip komikų grupės „Humoro klubas“ narys.

Detalią renginio programą rasite čia http://www.galiudirbtisau.lt/laisvai-samdomu-darbuotoju-konferencija-2013/programa

Daugiau informacijos apie pranešėjus rasite čia: http://www.galiudirbtisau.lt/laisvai-samdomu-darbuotoju-konferencija-2013/pranesejai.

Daugiau informacijos apie mokymus rasite čia: http://www.galiudirbtisau.lt/laisvai-samdomu-darbuotoju-konferencija-2013/mokymai


Atvyk į renginį ir gauk naudingų žinių bei kontaktų iš tų, kurie jau pasirinko laisvai samdomo darbuotojo kelią!

Konferencija vyks lapkričio 30 d., nuo 10.00 val. iki 18:00 val., ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, Arklių g. 18, Vilnius.


Kam?
Tiems, kurie yra laisvai samdomi arba nori sužinoti apie laisvai samdomą darbą daugiau

Vieta
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas Arklių g. 18 Vilnius

Kada?
2013-11-30 10:00 val.

Kaina:
Nemokamas

Registracija:
https://freelancerjci2013.eventbrite.com/

Daugiau informacijos:
Jeigu turite klausimų apie konferenciją ar dalyvavimą joje, kreipkitės el. paštu: konferencija@jcisostine.lt.

Renginio organizatoriai: „Junior Chamber International Sostinė“ ir „LingJob.lt“
Renginio partneriai: „HUB Vilnius“, „Versli Lietuva“, „HUB Vilnius“, „Bzn Start“, „Versliukai.lt“.

Priedai:
Atsiųsti

© 2011 - 2015 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai