Verslininkas per 24 valandas

Verslumas / Entrepreneurship Vilnius 2015/02/05 - 2015/02/06 Nemokamas

Turinys:

NORI PASIMATUOTI VERSLO KAILINIUS? Tuomet pasinaudok šia galimybe!
Tai visiškai naujas projektas, kuriame dalyvaudamas turėsi galimybę įgyti tikros verslo patirties kartu su STARTUOLIAIS. Tavęs laukia išmėginimas verslininko kailyje, nauji  iššūkiai įvedant naują produktą į rinką per 24 valandas. Šis projektas paskatins atlikti ne tik komandines užduotis, bet ir praplės tavo pažintis!

Renginio vedėjas: Evaldas VENSKUTONIS

Marketingo specialistas, Renginių vedėjas, Startuolis ir Idėjų generatorius. Pozityvus, ambicingas ir siekiantis užsibrėžtų tikslų.Su dalyviais PATIRTIMI DALINSIS:
Kęstutis GEČAS vienos stipriausių Lietuvoje Integruotos komunikacijos agentūros „INK agency“ vyresnysis partneris. Kęstutis Gečas komunikacijos ir žiniasklaidos srityje dirba jau daugiau kaip 22 metus. Tinklaraščio apie reklamą ir komunikaciją „Dansu Dansu“ bendraautorius, nuolat skelbiantis straipsnius apie komunikaciją, Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos Tarybos pirmininkas.


Simona VILKAITĖ - „Socialus Marketingas” ekspertė (projektų skyriaus vadovė), kuri jau trejus metus padeda didžiausiems Lietuvos prekiniams ženklams išnaudoti socialinių tinklų galimybes ir rasti tiesiausią kelią į kiekvieno jų fano širdį.
PRODUKTO/PASLAUGOS MENTORIAI:

Jovydas PUTNA STYLE4U” įkūrėjas
Laimonas GARBENČIUS, „Swedbank” taupymo ir draudimo produktų valdymo departamento projektų vadovas.
Oleg GERASIMOVIČ, UAB „Čili Pica” rinkodaros projektų vadovas

Ramūnas KARPUŠKA - Video Marketingo Ekspertas,  dirbęs su tokiais klientais kaip Volstryto Vilkas Jordan Belfort,  Anthony Robbins, bei kūręs pardaviminius video daugeliui internetinio marketingo guru, šiuo metu dalinasi išmokta patirtimi su tautiečiais projekte AtmerkAkis.lt
STARTUOLIAI:

Andrius ČEPKUS yra el. komercijos platformos shopinn įkūrėjas ir vadovas. Shopinn pasiekę puikių rezultatų Lietuvoje sėkmingai plečiasi baltijos šalyse ir Afrikoje. Taip pat Andrius yra dar kelių sėkmingų verslų bendrasavininkas.

 

Eimantas SABALIAUSKAS, retargetingo platformos Adtarget.me vadovas ir vienas iš įkūrėjų, praeityje prisidėjęs prie keleto kitų tarptautinių reklamos tinklų vystymo. Internetinės reklamos profesionalas ir fanas, savo karjerą pradėjęs 2006 metais, šiuo metu Eimantas konsultuoja didžiuosius el. komercijos klientus ir rūpinasi Adtarget.me platformos vystymu. 


Paulius VALATKEVIČIUS, portalo „dalinuosi.lt” bendraįkūrėjis.


Šarūnas LEDAS yra bendraįkūrėjas ir vadovas žaidimų kūrimo studijos Tag of Joy, kuri nuolat ieško naujoviškų technologijų ir mechanikų, kurias galėtų pritaikyti savo produktuose. Neseniai išleistame žaidime "Monster Buster: World Invasion" komanda pritaikė papildytąją realybę bei žaidėjo buvimo vieta paremtą žaidimo procesą, taip skatindama žaisti ne tik namuose, tačiau išeiti ir į lauką. Su šiuo ir kitais projektais Tag of Joy jau yra pelnę ir ne vieną apdovanojimą.


Kam?
studentams bei vyresnių klasių moksleiviams, kurie nori įgyti tikros verslo patirties

Vieta
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO Laisvės pr. 5, LT- 04215 Vilnius

Kada?
2015-02-05 12:00 val. - 2015-02-06-12:00 val.

Kaina:
Nemokamas

Registracija:
http://www.bznstart.lt/surveys/display/9oj46gh7

Daugiau informacijos:
http://bznstart.lt/f/5137B

Priedai:
Atsiųsti

© 2011 - 2015 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai