Grįžti

Visitorify

Praktiškos
Sukurta2015, Vilnius, Lietuva
Rekomenduoju

Kam skirta?

Visitorify.com - tai paprasta rezervavimo sistema, leidžiantis priimti užsakymus 24/7 paslaugų teikėjų internetiniame puslapyje, Visitorify svetainėje arba Facebook paskyroje. Ši sistema leidžia klientams rasti ir registruotis vizitui pas įvairius paslaugos teikėjus.
Klientas mato tik tai, ką paslaugos teikėjas nori rodyti, o paslaugos teikėjas visada informuojamas apie pasikeitimus dienotvarkėje. Visitorify suteikia individualius kalendorius visiems įmonės darbuotojams, tai suteikia daugiau laisvės ir jokio budėjimo prie užrašų knygų.
Visitorify siūlo automatiškai siųsti asmeninius pranešimus, pavyzdžiui, nusiųsti padėkas po kiekvieno apsilankymo, specialius pasiūlymus, naujienas, gimtadienio sveikinimus ir pan. Klientui po apsilankymo suteikiama galimybė palikti atsiliepimą apie suteiktas paslaugas

Kaip galima naudoti

Visitorify – tai e.įrankis suteikiantis galimybę klientams užsisakyti paslaugas paslaugų teikėjų internetinėje svetainėje, Facebook, Visitorify.com ar partnerių puslapiuose.
Rezervacijos sistema leidžia:
automatiniai SMS ar el. pašto priminimai apie artėjančius vizitus, kalendoriaus sinchronizacija, realaus laiko sinchronizacija su paslaugų teikėjų turimu kalendoriumi, klientų atsiliepimai, dovanų čekiai ir paslaugų kuponai, paskutinės akimirkos pasiūlymai ir pan. Be to, paprasta ir lanksti kainodara, t.y. siūlomi trys planai, vienas iš jų visiškai nemokamas.

Kūrėjas

MB Dotmanija

© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai