GALIMYBĖ VERSLUI TAPTI DAR LABIAU MATOMAM (#)

Urtė Kasparavičiūtė prieš metus Šį straipsnį perskaityti užtruks: 1 min. 59 s.
Oskaras Liskovas. Asmeninio albumo nuotr.
„Google“ turi daug platformų ir įrankių, kuriuos siūlo plėtoti suinteresuotiems asmenims. Tai galimybė ne tik pasinaudoti, bet ir užsidirbti iš to pinigų ar vystyti versliuką. O ką jau kalbėti apie gaunamą naudą galutiniam vartotojui – akivaizdi pridėtinė vertė. „Google“ siūlomi įrankiai – tai dar vienas puikus dalijimosi ekonomikos verslo modelio pavyzdys. Prieš metus Lietuvoje pradėta plėtoti paslauga verslui „Google Street View Patikima“ dar nedaug kas spėjo pasinaudoti ir sužinoti apie šios programos naudą bei galimybes verslui. Apie tai kalbamės su „Virtual Views“ vadovu Oskaru Liskovu.
 
Verslui padeda būti matomam

Būtent šios paslaugos įdiegimas versle leidžia gerokai padidinti įmonės aptikimą „Google“ – populiariausioje paieškos sistemoje Lietuvoje. „Google“ verslui pateikia daugybę įrankių: „Google Suite“ „Google Analytics“, „Google Webmasters Tools“, „Google Ads“, „YouTube“ ir t. t. Rinkoje vertinamas tas verslas, kuris pasinaudodamas šiais įrankiais „Google“ naudotojams pateikia unikalų, originalų, naują turinį, todėl pagrindinė interneto taisyklė „turinys yra karalius“ lieka galioti“, – įsitikinęs O. Liskovas.

„Su paslauga „Google Street View Patikima“ eilinis „Google“ naudotojas, ieškantis kad ir sodybos savaitgaliui, gali aiškiai pamatyti, kur jis apsistos, ką nuvykus bus galima veikti visais įmanomais kampais – tai didžiulis pranašumas. Paskyra „Google“ mano verslas“ – kaip vizitinė kortelė didžiausioje pasaulyje paieškos platformoje, todėl ja turėtų pasinaudoti kiekvienas, ypač smulkiojo verslo atstovai“, – tikina „Virtual Views“ vadovas.

„Taip pat svarbu, kad verslo savininkas už palyginti nedidelį mokestį gauna visą virtualiosios realybės sprendimą, susietą su jo verslu, ir gali visam pasauliui parodyti tai, dėl ko ilgus metus dirbo ir stengėsi. „Street View“ virtualų turą galima įkelti ne tik į savo interneto svetainę. Nereikia pamiršti, kad „Google“ plečia savo žemėlapių funkcionalumą nauju aukštos kokybės turiniu iš patikimų sertifikuotų fotografų. Egzistuoja ir puiki funkcija „Google“ mano verslas“ – čia galima pamatyti tiesioginius vartotojų veiksmus su visais verslo įrašais žemėlapiuose: kiek kartų skambinta, panaudota navigacijos paslauga, peržiūrėta nuotraukų“, – programos subtilybes atskleidžia O. Liskovas.
 
Programos veikimo principas

Programos veikimo principas gana paprastas – jūsų verslas pažymimas „Google“ žemėlapiuose ir sukuriamas jo profilis. Tuomet atsiranda galimybė pasinaudoti nemokama „Google Maps“ navigacija ir atvykti iki pažymėto verslo durų. „Street View“ mato visas pasaulis 24 valandas per parą, tad verslo pasiruošimas – viena svarbiausių viso proceso dalių. „Virtual Views“ komandos projektų vadovas visuomet patars, į ką atkreipti dėmesį, pateikdamas atmintinę verslui. Kartu su verslo savininku sudaręs planą, jis išrinks patraukliausias verslo vietas, tinkamas „Street View“ verslo vaizdui.
 
Techninės fotografijos išmanymo svarba
„Programos „Google Street View Patikima“ sertifikuoti fotografai turi gerai išmanyti specifinę techninės fotografijos sritį – 360 laipsnių sferinę fotografiją.“
O. Liskovas.
Tokia aktuali bei naudinga programa ir paskatino O. Liskovą imtis nuosavo verslo, kuris padėtų spręsti verslui žinomumo ir paieškos problemą. „Sužinojęs apie tokią programą, pateikiau paraišką tapti sertifikuotu fotografu. Kad būčiau priimtas į programą, prireikė nemažai pastangų – teko laikyti fotografijos egzaminą, dalyvauti mokymuose ir išlaikyti praktinį testą. Mane sužavėjo tai, kad „Google“ sukuria įrankių platformą, kuria naudodamiesi savo srities specialistai gali pasiekti neįtikėtinų rezultatų, o verslas gauti realiai apčiuopiamos naudos“, – apie idėją dirbti su „Google Street View Patikima“ atskleidžia „Virtual Views“ vadovas.

„Programos „Google Street View Patikima“ sertifikuoti fotografai turi gerai išmanyti specifinę techninės fotografijos sritį – 360 laipsnių sferinę fotografiją, nes būtent jos pagrindu sukuriamas gatvės vaizdas, kuris vėliau įkeliamas į „Google“ žemėlapius“, – teigia pašnekovas.
 
Suburta talentingų žmonių komanda

O. Liskovas pabrėžia, kad programa „Google Street View Patikima“ gali tapti ne tik papildoma, bet ir pagrindine verslo veikla žmogaus gyvenime. „Įsitraukiau į šią programą taip stipriai, kad šiuo metu esu subūręs talentingų padėjėjų komandą, kurie dirba su klientais ir jų individualiais projektais. Dėl šių talentingų bendražygių „Virtual Views“ yra vieninteliai Lietuvoje, turintys „Google“ patikimų patvirtintojų sertifikatą, leidžiantį jiems patvirtinti verslo įrašus „Google“ žemėlapiuose“, – atskleidžia jis.

blog comments powered by Disqus
© 2011 - 2015 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai