LIETUVIŠKA BENDRADARBYSTĖS ERDVĖ PRISIJUNGĖ PRIE TARPTAUTINIO TINKLO (#)

BZN Start prieš 3 mėnesius Šį straipsnį perskaityti užtruks: 1 min. 23 s.
Algirdas Pukis. R. Ščerbauskas/Kaunas 2022
Biurų centrus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje valdanti bendrovė „Workland Group“ įsigijo  prieš trejus Kaune atidarytą „Happspace“ tinklą, kuriam priklauso dvi bendradarbystės ir nedidelių biurų erdvės.

Abiejuose biurų centruose, kurie netrukus bus pervadinti „Workland“ vardu, yra apie 300 darbo vietų. 

„Per trejus metus mums pavyko sukurti didžiausią bendradarbystės erdvių tinklą Kaune, turintį stiprią bendruomenę. Šis sandoris – tai mūsų visos komandos darbo įvertinimas. Taip pat tai naujas etapas bendruomenės nariams – iš jų jau kurį laiką jautėme poreikį turėti galimybę dirbti bendradarbystės erdvėse keliaujant po Baltijos šalis.  Nėra abejonių, kad „Workland“ tinklas per artimiausius kelerius metus taps lyderiu Baltijos šalyse ne tik pagal valdomą plotą, bet ir pagal teikiamų paslaugų kokybę“, – teigia „Happspace“ vadovas Algirdas Pukis.

Panašūs tikslai

„Happspace“ tinklo paslaugos atitinka „Workland“ veiklos principus – siūloma galimybė norimam laikui išsinuomoti privačius biurus, darbo vietas bendrystės („coworking“) erdvėje, taip pat įrengtos susitikimams skirtos erdvės. 

„Tiek „Happspace“, tiek „Workland“ orientuojasi į laisvai samdomus specialistus, startuolius, augančias bendroves ir dideles tarptautines kompanijas. Abiejų bendrovių klientai netrukus pajus susijungimo naudą – keliaudami jie galės naudotis darbo vietomis visose „Workland“ tinklo biurų centruose Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje“, – teigia „Workland Group“  steigėjas ir valdybos pirmininkas Indrekas Haalas. 

Kaune biurų poreikis auga itin sparčiai. Vienam laikinosios sostinės gyventojui čia tenka kiek daugiau nei pusė kvadratinio metro tokių biurų ploto. Kai tuo metu kituose Baltijos šalių miestuose tokio ploto vienam gyventojui tenka nuo vieno iki pusantro kvadratinio metro. 

 „Happspace“ Kaune yra pralaužęs ledus ir subūręs maždaug 250 narių bendruomenę, kuri naudojasi bendradarbystės erdvėmis." I. Haalas.


Planuose - daugiau pirkinių

Dar praėjusiais metais „Workland“ paskelbė savo planus iki 2020 metų pabaigos visose Baltijos šalyse valdyti daugiau kaip 10 biurų centrų.  

„Nuo pat pradžių mūsų noras buvo augti greitai ir valdyti biurus geriausiose miestų vietose, o jau veikiančio tinklo įsigijimas yra optimalus būdas siekti šio tikslo. „Happspace“ Kaune yra pralaužęs ledus ir subūręs maždaug 250 narių bendruomenę, kuri naudojasi bendradarbystės erdvėmis. Jų patirtis ir žinios mums yra itin vertingos, nes šiame mieste artimiausiu metu esame numatę tolesnę plėtrą“, – sako I. Haalas. 

Neseniai „Workland“ paskelbė apie planus per artimiausius metus Lietuvoje įrengti dar du biurų centrus. Gruodžio mėnesį įkurtuvės planuojamos Kaune – beveik 2000 kv. metrų verslo centras įsikurs adresu Laisvės alėja 82. Šiame pastate anksčiau veikė SEB bankas. Kitų metų sausį dar viena bendradarbystės erdvė bus įrengta Vilniuje, „Quadrum South“ pastate (Konstitucijos al. 21). Šių dviejų bendradarbystės erdvių įrengimui „Workland Group“ pasiruošusi išleisti apie 2,5 mln. eurų. 

„Workland“ yra pilnai aptarnaujamų biurų tinklas, įkurtas 2016 m., kurio centrai jau veikia Vilniuje – Gedimino prospekte ir Didžiojoje gatvėje, taip pat du biurų centrai Taline ir vienas Rygoje.
  

blog comments powered by Disqus
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai