VERSLO ISTORIJA: "AVANTIŪRA, ATNEŠUSI SĖKMĘ" (#)

Povilas Sabaliauskas prieš 6 metus Šį straipsnį perskaityti užtruks: 30 s.
Faustas Tallat-Kelpšas Dalios Palilionienės/Fotorama nuotr.
Pagrindinė „BZN start“ VERSLO ISTORIJOS birželio mėnesio tema apie avantiūra prasidėjusią verslo pradžią ir istoriją, kuri šiandien liedžia verslininkui Faustui Tallat-Kelpšai, vadovauti UAB „Via Aquaria“ ir neslepti turint ambicingų planų. Įmonė jau ilgus metus gamina popierinius maišelius, segtuvus ir yra pasiryžusi prasimušti pasaulyje. Planai drąsūs ir panašu, kad įgyvendinami.

"Mes ir stengiamės palaikyti draugišką santykį. Iš tikrųjų, jeigu nėra ryšio, nepadės net ir finansiškai patrauklesnis pasiūlymas. Kuo daugiau bendrauji su žmonėmis, tuo lengviau. Išgertų alaus bokalų kiekis priklauso nuo kultūros. Su rusais išgerti reikia daug, su estais irgi nemažai. Vokiečiai elgiasi pagal reglamentą: jeigu numatyta išgerti du bokalus alaus, tai tiek ir išgersime. Kiekviena šalis labai skirtinga ir negalima elgtis pagal šabloną. Svarbiausia yra neapsimetinėti. Jeigu esi mažas gamintojas, tai ir sakyk, kad toks esu, bet noriu būti didelis. O jeigu bandai apsimesti, bendravimas iš karto tampa nenuoširdus ir to nepaslėpsi“, – teigė verslininkas.

Naujame „BZN start“ birželio mėnesio žurnale rasite visą straipsnį, kuriame verslininkas dalinasi neįtikėtinai žavinga patirtimi!

blog comments powered by Disqus
© 2011 - 2015 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai