TARP GERIAUSIŲ EUROPOS MOKSLEIVIŲ VERSLŲ – DEŠIMTOKIŲ LIETUVIŲ IDĖJA (#)

BZN start prieš 11 mėnesius Šį straipsnį perskaityti užtruks: 1 min. 6 s.
„C&te“ ir SEB banko valdybo snarys Vaidas Žagūnis Organizatorių nuotr.
Liepos 11 – 13 d. Alytaus r., Daugų Vlado Mirono gimnazijos antrokės Briuselyje (Belgijoje) atstovaus Lietuvai geriausių Europos moksleivių verslų konkurse. Vykti į jau 28-tą kartą organizuojamą konkursą,  moksleivių startuolių festivalį, mokomoji mokinių verslo bendrovė „C&te“ ruošiasi itin atsakingai ir žada grįžti ne tuščiomis.

Idėja atrinkta iš 170 moksleivių verslų

C&te“ bendrovę per „Lietuvos Junior Achievement“ programas savo ekonomikos mokytojo Modesto Raudonio pagalba įkūrė šešios Daugų Vlado Mirono gimnazijos antrokės. Bendrovės produktas – karštą gėrimą iki tinkamos gerti temperatūros atšaldantys nerūdijančio plieno kamuoliukai. Pačių sugalvota idėja ir atkaklus darbas atnešė pergalę – geriausios šių metų Lietuvos mokomosios mokinių verslo bendrovės vardą. Dėl jo varžėsi daugiau kaip 170 moksleivių verslų.

„Iškovotas kelialapis į Briuselyje vykstantį Europos verslo čempionatą mums didelė atsakomybė. Siekiame parodyti geriausią rezultatą, todėl darbo valandų jau seniai nebeskaičiuojame. Ruošdamos ataskaitą, prezentaciją ir dizainą konsultuojamės su žinomais Lietuvos profesionalais, daug keliaujame. Dabar, likus mažiau nei savaitei iki kelionės, dedame visas pastangas pasiruošimui ir tikimės grįžti su laimėjimu. Atstovauti savo šaliai mums didelė garbė, kuri dažnai tenka tik kartą per visą gyvenimą“ , – mintimis dalinasi „
C&te“ prezidentė Greta Jarmalavičiūtė.

Konkuruos su geriausiais

Briuselyje merginos susitiks su beveik 40 geriausių visos Europos moksleivių verslų. Konkursinėje dalyje bendrovės turės pademonstruoti visus realiam verslui reikalingus įgūdžius – vykdyti pardavimus stende, pateikti finansinę veiklos ataskaitą, pristatyti idėją komisijai.

Atsakingai konkursui besiruošianti komanda liepos 5 d. savo prezentaciją pristatė ir SEB banko atstovams Vilniuje.
„Šį rytą vietoje įprastinių darbų banke sulaukėme entuziastingų moksleivių grupės ir vietoje planuoto pusvalandžio užtrukome pusantros valandos. Pristatinėdama idėją ir aptardama ją kartu su banko specialistais, kurie dalyvauja realiuose verslo idėjų pristatymuose, komanda gavo daug praktinių patarimų. Merginų verslo idėja yra tikrai gera, produktas funkcionalus, daug dėmesio skiriama rinkodarai ir prekės ženklui. Jeigu aš šiandieną galėčiau nusipirkti šį plieno kamuoliuką, tikrai tai ir padaryčiau. Linkime komandai į Lietuvą grįžti su prizu“, – po susitikimo sakė SEB banko valdybos narys, Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovas Vaidas Žagūnis.

Geriausia 2017 metų Europos mokomoji mokinių verslo bendrovė paaiškės liepos 11–13 d. Briuselyje vyksiančiame konkurse.

blog comments powered by Disqus
© 2011 - 2015 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai