RASTI SAVO MEILĘ VERSLININKAMS PADEDA TECHNOLOGIJOS (#)

Ieva Kniukštienė prieš 4 mėnesius Šį straipsnį perskaityti užtruks: 1 min. 51 s.
Rasti savo meilę verslininkams padeda technologijos Pexels.com
Jau dabar didžioji dalis pažinčių įvyksta interneto platybėse, tačiau užimtam verslo žmogui, ekspertui ir profesionalui dažnai net internetinės pažintys atima pernelyg daug laiko, o surasta pora kartais nesupranta verslininko gyvenimo būdo, todėl netampa ilgalaikė. Portalas „Mashable“ pateikė 10 geriausių pažinčių svetainių, skirtų būtent užimtiems savo sričių profesionalams.

Užimtam verslo žmogui užduotis susirasti sau porą gali tapti rimtu iššūkiu. Šių žmonių gyvenime esmė sukasi aplink darbą, įtempta dienotvarkė kupina susitikimų, užduočių, pristatymų ir kelionių, o darbas retai trunka tik nuo aštuonių iki penkių. Visgi rasti antrąją pusę kur kas paprasčiau, jeigu interesai sutampa ir papildo vienas kitą, todėl toliau išvardytos programėlės bei puslapiai paremti būtent atitikimo principais.

EliteSingles
Čia jūs rasite kitus pašėlusiu gyvenimo tempu gyvenančius savo sričių profesionalus, kurie registruodamiesi į puslapį atliko asmenybės testus ir dažniausiai turi aukštąjį išsilavinimą. Šis portalas pritraukia daugiau nei 500 tūkst. naujų vartotojų kas mėnesį, o lyčių pasiskirstymas portale yra maždaug tolygus. Anot puslapio kūrėjų, kas aštuonias minutes čia gimsta nauja pora.

Match
Šis puslapis išsiskiria didžiule duomenų baze su labai tiksliai detalizuotomis anketomis, todėl rasti sau tinkamą antrąją pusę kur kas paprasčiau. Vienintelis minusas – keliaujant per puslapyje esančias anketas prireiks nemažai laiko, o tai, jeigu esate užimtas verslo žmogus, greičiausiai jums kainuos per daug išlaidų.

Zoosk
Ši pažinčių svetainė pasinaudoja technologijomis tam, kad išanalizuotų, ką jūs mėgstate ir kokia asmenybė esate, ir taip galėtų pasiūlyti jums tinkamiausią antrąją pusę. Pažinčių portalas vienija daugiau nei 40 mln. vartotojų visame pasaulyje, o verslo profesionalai kasdien išsiunčia 3 mln. žinučių savo simpatijoms, pasinaudodami „Zoosk“.

OkCupid
Didžiausias platformos išskirtinumas – nemokama bazinė anketos komplektacija. Jeigu norite papildomų galimybių, už jas jau teks susimokėti. Vis dėlto šia svetaine naudojasi daugybė meilės ieškančių profesionalų. „OkCupid“ leidžia vartotojams ne tik filtruoti potencialias simpatijas pagal jų pomėgius, bet ir atkreipia dėmesį į politinių pažiūrų sutapimą.

The League
Tai vienas brangiausių pažinčių portalų. Už trijų mėnesių narystę teks pakloti daugiau nei 60 dolerių per mėnesį, tačiau toks užmokestis taikomas ne veltui. Užsiregistravus šioje platformoje, garantuojamas anonimiškumas ta prasme, kad informacija apie simpatijos paieškas nebus rodoma jūsų socialiniuose tinkluose, todėl draugai ir artimieji nežinos, kad ieškote poros internetu. Kaip deklaruoja portalo kūrėjai, tai pažinčių erdvė tiems, kurie turi aukštus standartus.

BeLinked
Trumpai tariant, naudojantis šia platforma jausmas toks, lyg į programėlę „Tinder“ perkeltumėte savo „LinkedIn“ profilį. Jūs matote profesionalią informaciją, tačiau galite lengvai rinktis sau tinkamą porą.

Coffee Meets Bagel
Pagrindinis platformos tikslas suvesti vartotojus iki realaus susitikimo ir bendravimo. Platforma paremta sudėtingais algoritmais, analizuojančiais vartotojų profilius ir suvedančiais tuos, kurių interesai yra panašūs.

Bumble
Dar viena nemokamo prisijungimo galimybę suteikianti platforma. Šioje pažinčių erdvėje stereotipiniai įsitikinimai, kad vyras privalo žengti pirmąjį žingsnį, yra apverčiami aukštyn kojomis. Čia būtent moterys įgalinamos ir skatinamos parašyti pirmos ar pakviesti savo simpatiją susitikti.

Happn
Nemokama platforma, kuri parodo vartotojams tai, ko jie nepastebi per savo užimtumą. Programėlė atsiunčia nuorodas tų žmonių, kurie laiką dažnai leidžia jūsų aplinkoje, gyvena ar dirba netoliese ir jūs dažniausiai prasilenkiate kone kasdien, tačiau dėl didelio gyvenimo tempo galimų savo antrųjų pusių nė nepastebite. Programėlė stengiasi atverti vartotojams akims, parodydama, kad jų meilė, galbūt kasdien visai šalia.

Eharmony
Tai viena seniausių internetinių pažinčių svetainių, per savo veikimo laiką sujungusi daugybę porų. Sistema paremta anketiniu klausimynu, iš kurio algoritmai sužino daug apie vartotojo pomėgius, tikslus bei siekius ir gali suvesti su kitu panašiomis savybių turinčiu asmeniu. Portalas dažnai kritikuojamas tik dėl vienos priežasties – „Eharmony“ nepalaiko tos pačios lyties santykių ir savo portale neturi tokio pasirinkimo galimybės.


blog comments powered by Disqus
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai