STARTUOLIAI KVIEČIAMI VARŽYTIS DĖL 10 TŪKST. EURŲ VERTĖS PRIZO (#)

Ieva Kniukštienė prieš 5 mėnesius Šį straipsnį perskaityti užtruks: 57 s.
Startuoliai kviečiami varžytis dėl 10 tūkst. eurų vertės prizo Pexels.com nuotr.
Iki rugpjūčio 17 d. Baltijos regiono startuoliai kviečiami teikti paraiškas pirmą kartą organizuojamam „Baltic Startup Brand“ reitingui, kurio laimėtojas gaus 10 tūkst. eurų vertės prizą, skirtą reklamos kampanijai plėtoti.

„Baltic Startup Brand“ reitingas išaugo iš lokalaus startuolių reitingavimo Latvijoje ir šiuo metu siekia apimti platesnį spektrą startuolių, įtraukiant kaimynines šalis iš Baltijos regiono ir taip sukurti bendrą paveikslą apie šiame regione veikiančias inovatyvias įmones.

Vertins komisijos

Kiekvienos iš trijų šalių startuolius vertins sudaryta žiuri. Vienas regiono startuolis bus apdovanotas pagrindiniu prizu. Vertinimo komisijoje dalyvauja visų trijų šalių Ekonomikos ministerijos, startuolių asociacijos, akceleratoriai, investuotojai ir rinkodaros specialistai.

Renginių ciklas startavo

„Baltic Startup Brand“ renginių ciklas atidarytas jau liepos 11 d. renginiu „Startup BBQ“, o nuo tada iki rugpjūčio 17 d. visi startuoliai kviečiami teikti paraiškas, kurios formą galite rasti čia.

Rugsėjį numatytas renginys „Startup Day“, kuriame pristatymo sesijose varžysis dešimt geriausių komisijos atrinktų startuolių iš visų trijų Baltijos regiono valstybių. Laimėtojų lemtį nuspręsti galės ir auditorija, nes po „Startup Day“ renginio balsavimas bus perkeltas į internetinę erdvę ir vyks visose trijose šalyse, portale „Delfi‘.

Oficiali apdovanojimų ceremonija numatyta spalio 3 d. Rygoje.

Užuomazgos prieš dvylika metų

„Baltic Startup Brand“ reitingas yra vienintelis oficialus tokio pobūdžio reitingas Baltijos šalyse, kurio tikslas – parodyti naujus ir galingus Baltijos šalių ženklus, turinčius didelį potencialą. Anksčiau jis buvo žinomas kaip „Most Loved Latvian Brands“, savo veiklą pradėjęs dar 2007-aisiais. Prieš dvejus metus, bendradarbiaujant su „DDB Consulting“, buvo nuspęsta reitingą plėsti į regiono valstybes ir šiuo metu reitingo partneriais tapusios visos trys Ekonomikos ministerijos, startuolių organizacijos, tokios kaip: Latvijos startuolių asociacija, „Startup Estonia“, „Startup Lithuania“, taip pat „Skaitmeninis laisvės festivalis“, „TechChill“ ir „Baltic Sandbox“ akceleratorius.

Daugiau informacijos apie komisiją, dalyvavimo sąlygas ir vertinimo kriterijus skaitykite čia

blog comments powered by Disqus
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai