„VERSLO GALIMYBĖS ESTIJOJE” - INFO TV IR „BZN START” LAIDA (#)

BZN start prieš 5 metus Šį straipsnį perskaityti užtruks: 44 s.


Verslo galimybės Estijoje INFO TV ir BZN start nuotr.
INFO TV, žinių kanalu, rupjūčio 1 d.,  19 val. Info dienoje TRADICINĖ RUBRIKA „Verslo galimybės”.

Rubrika parengta bendradarbiaujant verslo žurnalui „BZN start” su INFO TV.
Kiekvieną pirmąjį mėnesio penktadienį kalbėsime apie galimybes pradėti verslą vis kitoje pasaulio šalyje: kokias kliūtis reikia įveikti, nuo ko pradėti ir ko nebijoti.
Laidoje kalbėsime apie verslo galimybes ESTIJOJE.

Pašnekovai:


1.
Neilas TANKEVIČIUS, LR ambasadorius Estijoje

2. Robert JUODKA, Estijos prekybos rūmų valdybos pirmininkas. Advokatų kontora VARUL vadovaujantis partneris.
Robertas Juodka yra verslo advokatas, tarptautinės advokatų kontoros VARUL vadovaujantis partneris Lietuvoje ir vienas iš jos steigėjų, jis taip pat yra Estijos Prekybos Rūmų Lietuvoje
steigėjas ir valdybos pirmininkas. Robertas turi sukaupęs ilgametę patirtį konsultuojant Estijos verslininkus Lietuvoje ir Lietuvos verslininkus Estijoje gamybos, paslaugų ir prekybos sektoriuose.

Robertas yra 50% estas (motina estė, tėvas lietuvis), todėl estų ir lietuvių kalbos jam yra gimtosios, kas nuo mažens padėjo suprasti ir žinoti abiejų šalių kultūras bei verslo papročius. Estijos Respublikos Prezidentas T.H. Ilves už nuopelnus vystant abiejų šalių verslo santykius Robertui Juodkai yra suteikęs Terra Mariana V klasės ordiną.


3. Vaidotas PAČĖSA, MAXIMA EESTI, OU Vykdomasis direktorius

Vaidotas Pačėsa yra ilgametis įmonės darbuotojas, savo karjerą įmonėje pradėjęs komercijos skyriuje daugiau, kaip prieš 15 metų. Jam yra tekę vadovauti Bulgarijos įmonei, dirbti Maxima grupėje, nuo 2011 pradžios Vaidotas užima vykdančiojo direktoriaus pareigas MAXIMA Eesti įmonėje. 


 

blog comments powered by Disqus
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai