VERSLO GALIMYBĖS JUNGTINĖSE AMERIKOS VALSTIJOSE - INFO TV IR „BZN START” LAIDA (#)

BZN start prieš 3 metus Šį straipsnį perskaityti užtruks: 53 s.


Verslo galimybės JAV Info TV ir „BZN start” fotomontažas

Rugsėjo 2 d. 18.50 val. INFO TV žinių kanalu, Info dienoje TRADICINĖ RUBRIKA „Verslo galimybės”.

Rubrika parengta bendradarbiaujant verslo žurnalui „BZN start” su INFO TV .
Laidoje kalbėsime apie verslo galimybes JUNGTINĖSE AMERIKOS VALSTIJOSE.


Pašnekovai:Rolandas KRIŠČIŪNAS,
Lietuvos ambasadorius JAV
Jonas MIKALAUSKAS
, UAB „Ekspla” Amerikos regiono pardavimų vadovas

Jau 20 metų kaip Eksplos lazerius noriai  įsigyja ir naudoja didžiausi JAV Universitetai (Harvardo, Jeilio, Princetono, Teksaso), bei prestižiniai mokslo centrai (nacionalinės Livermoro, Sandios, Argono laboratorijos, taip pat  NASA, IBM, NIST tyrimo centrai).
Šiuo metu tai viena svarbiausių ir didžiausių mūsų rinkų. Čia parduoda apie trečdalį visos produkcijos. Kartu su partneriais iš Teksaso (National Energetics) šiuo metu kuria ir gamina patį galingiausią lazerį pasaulyje, kuris 2017 pabaigoje turi būti instaliuotas Prahoje, Čekija. 
Su dukterinės įmonės, įsikūrusios Montanoje (Altos Photonics), pagalba ir toliau nuosekliai didina pardavimus ir savo žinomumą JAV rinkoje.Gražvydas JUKNA,
UAB „Vilniaus duona” komercijos direktorius

Pirmąjį duonos užsakymą į JAV išsiuntė  2010m. Iki to laiko mes mokėjo duoną kepti, tačiau ilgai ruošėsi duonos kelionei per Atlantą. Duona iki JAV keliauja 4-5 savaites, todėl būtina ją užšaldyti. Kito būdo nėra, tačiau verta pažymėti, kad teisingas šaldymas išlaiko puikias duonos savybes ilgiau nei 6 mėnesius.
Pradžia buvo sudėtinga ir pirmuosius dvejus metus tiek jie, tiek jų partneriai JAV dirbome be pelno. Tačiau tai pasiteisino, nes jau trečiaisiais metais jų atkaklumas ėmė duoti vaisius. Dabar gali džiaugtis, kad kiekvienais metais apimtys į JAV auga dviženkliais skaičiais, o būna, kad pirkėjai atkakliai laukia naujos duonos siuntos, kuri ne taip jau greitai keliauja. Pagrindiniai produktai yra Ruginės duonos: Agota, Bočių, tačiau puikiai perkamas yra ir „Sostinės“ batonas. Ateities planuose yra JAV rinkai sukurtas prekės ženklas, kurio bandomąją partiją išveš jau rugsėjo viduryje.


blog comments powered by Disqus
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai